Predaj nehnuteľností 

RD, Košice – Barca, Tichá lokalita  |  ID 102Cena 260 000,- €
LokalitaKošice BarcaVlastníctvoOsobné
UlicaTešedíkovaStavNovostavba
Počet izieb6PrípojkyEl, Plyn, Voda, Kanal
Stavba180 m2MateriálTehla
Pozemok750 m2StrechaPlochá
Šírka pozemku24 mLodžia/BalkónBalkón
Typ pozemkuRovinatýOknáPlastové
Typ domuPoschodovýEn. certifikátNemá

Predaj luxusného rodinného domu s dvomi garážami, bazénom a veľkou záhradou. Nachádza sa v atraktívnej lokalite mestskej časti Košice – Barca. Ulica je slepá, má chodníky po obidvoch stranách prístupovej komunikácie a 6 rodinných domov, čo zabezpečuje vyšší sociálny komfort tejto ulice. Pozemok o výmere 750 m2, zastavaná plocha domu je 180 m2.
Na 1. NP sa nachádza vstupná hala, kuchyňa, obývacia izba s krbom a vstupom na väčšiu terasu, izba pre hostí s osobitnou kúpeľňou, malá posilňovňa, sauna s vírivkou, technická miestnosť s práčovňou, komora, jedno WC a vstup do pivnice a dvoch garáží.
Na 2. NP sa nachádza spálňa s vlastnou kúpeľňou, priestranná šatňa, samostatná bytová jednotka s obývacou izbou, kuchynským kútom, dvomi izbami využiteľné ako detská, spálňa či pracovňa. Celková úžitková plocha je cca 160 m2. Na záhrade sa nachádza vyhrievaný bazén s protiprúdom, okrasné jazierko, záhradný altánok a hospodársky domček.
Kúrenie je riešené kondenzačným kotlom, podlahovým kúrením, krbom s výmenníkom a solárne konektory pre ohrev vody. Dom má zabezpečovací systém.

 
 

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov  / otvoríte v novom okne *

 

  * polia sú povinné


 Telefón  +421 944 450 010

RD, Košická Nová Ves, Pekný výhľad  |  ID 107Cena 240 000,- €
LokalitaKošická Nová VesVlastníctvoOsobné
UlicaPoľnáStavNovostavba
Počet izieb5PrípojkyEl, Plyn, V, K, Studňa
Stavba170 m2MateriálTehla
Pozemok800 m2StrechaSedlová
Šírka pozemku27 mLodžia/BalkónBalkón
Typ pozemkuRovinatýOknáPlastové
Typ domuPoschodovýEn. certifikátNemá

Predaj rodinného domu garáž s montážnou jamou, veľká záhrada. Nachádza sa v atraktívnej lokalite mestskej časti Košická Nová Ves. Ulica je jednosmerná a má chodníky po obidvoch stranách prístupovej komunikácie, spolu na ulici je cca max. 25 rodinných domov, čo zabezpečuje vyšší sociálny komfort tejto ulice. Pozemok o výmere 800 m2, zastavaná plocha domu je 170 m2.
Na 1. NP sa nachádza vstupná hala, kuchyňa, obývacia izba s krbom a vstupom na väčšiu terasu, izba pre hostí s osobitnou kúpeľňou, zimná záhrada, sauna s vírivkou, technická miestnosť s práčovňou, komora, 2x WC a vstup do pivnice a garáže.
Na 2. NP sa nachádza spálňa s vlastnou kúpeľňou, priestranná šatňa, samostatná bytová jednotka s obývacou izbou, kuchynským kútom, tromi izbami využiteľné ako detská, spálňa a pracovňa. Celková úžitková plocha je cca 150 m2. Na záhrade sa nachádza, okrasné jazierko, záhradným architektom realizovaná skalka, záhradný altánok a hospodársky domček.
Kúrenie je riešené kondenzačným kotlom, podlahovým kúrením, krbom s výmenníkom a solárne konektory pre ohrev vody.

 
 

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov  / otvoríte v novom okne *

 

  * polia sú povinné


 Telefón  +421 944 450 010